Philco FAMILY CLUB


 
Vážený zákazník,

Vítame Vás medzi členmi Philco Family Club a ďakujeme za dôveru, ktorú ste nám prejavili kúpou nového spotrebiča Philco.

S novým spotrebičom ste získali v prvom rade spoľahlivého, verného a vysoko funkčného pomocníka. Zároveň ste sa tiež stali členom rodiny spokojných majiteľov produktov Philco a ako členovia PFC teraz budete môcť využívať rad zaujímavých a praktických výhod. Budeme Vás pravidelne a prednostne informovať o všetkých novinkách v sortimente Philco, budete môcť súťažiť o hodnotné ceny a dozviete sa aj o organizovaní mimoriadnych podujatí, ktorých sa samozrejme budete môcť aj zúčastniť.

Prvou výhodou, ktorú vám PFC po registrácii poskytuje, je bezplatný servis na produkt Philco, a to po dobu 36. mesiacov od skončenia poskytnutej záruky za akosť! Tento servis poskytujeme na voľne stojace a vstavané spotrebiče. Nie je možné ho využiť pre výrobky z kategórie malé domáce spotrebiče. Teraz už len stačí, keď si pozorne prečítate podmienky poskytnutia bezplatného servisu, vyplníte formulár umiestnený pod textom - a máte po starostiach!

Ešte raz Vám ďakujeme a prajeme veľa spokojnosti so špičkovými výrobkami Philco.

Váš Philco tím
PSČ, Město


Dátum kúpy:
KalendárTeraz

 

Podmienky pre bezplatný servis na produkt Philco po dobu 36. mesiacov

Spotrebiteľ svojou registráciou udeľuje súhlas v súlade § 11 zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov so spracovaním, poskytnutím a sprístupnením svojich osobných údajov poskytnutých spoločnosti FAST PLUS, spol. s r.o., so sídlom na Na pántoch 18, 831 06 Bratislava, IČO: 35712783, IČ DPH: SK2020227616, ako aj údajov o nákupoch tovaru a služieb (názov tovaru, miesto nákupu, čas nákupu, platobné podmienky a hodnota nákupu) na účely marketingu (najmä distribúcie listu, elektronického listu a/alebo SMS správy obsahujúcej informácie o výhodách a akciách poskytovaných zo strany FAST PLUS alebo jej obchodných partnerov), vrátane vykonávania marketingových prieskumov trhu. Tento súhlas súčasne slúži aj ako aktualizácia už poskytnutých osobných údajov. Ako dotknutá osoba vyhlasuje, že si je vedomá svojich práv v zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.


 

Philco legenda od roku 1892

Philco legenda od roku 1892

Spoznajte legendárnu značku Philco v jej preslávenej histórii - Od baterky (1892) po pranie a rúru (2011).

Čítať viac

Zaostrené na priestor

Zaostrené na priestor

Predstavte si chladničku s naozaj veľkým XXL objemom, v luxusnom dizajne, ktorá Vás aj v noci privíta vďaka LED diódami podsvietenými madlami.

Čítať viac

Philco doporučuje riad Lamart

Philco doporučuje riad Lamart

Značka Lamart by Pierre Lamart reprezentuje širokú škálu moderného a cenovo dostupného kuchynského náčinia a riadu.

Čítať viac