Odšťavovanie

Ovocie alebo zelenina, s odšťavovačmi Philco dosiahnete zakaždým maximálnu efektivitu. Čokoľvek do nich vložíte, vydá všetku svoju šťavu bezo zvyšku vrátane všetkých zdraviu prospešných látok. Ľahko a rýchlo ich zostavíte, čistenie je otázkou okamihu, pretože väčšinu práce za vás urobí umývačka. A žiadne siahodlhé krájanie alebo lúpanie - odšťavovače a lis Philco si poradia s celými plodmi.


 
PHJE 5030

PHJE 5030

Vytlačte si poriadnu porciu vitamínov z ovocia alebo zeleniny a posilnite tak svoje zdravie! S odšťavovačom PHJE 5030 zn. Philco budete mať istotu, že z ovocia a zeleniny dostanete do svojho pohára maximum. Pomalé lisovanie má oproti klasickým vysokorýchlostným odšťavovačom výhodu vo väčšej výťažnosti a zároveň v zachovaní vlákniny. Tým spotrebujete menej ovocia a zeleniny a dostanete viac šťavy, čo vám ušetrí nemalé peniaze a do tela dostane viac zdraviu prospešných látok. Navyše vo výslednej šťave je menej vzduchu, čo spomalí proces oxidácie nápoja. Vďaka širokej plniacej trubici odšťavovača už nebudete musieť krájať ovocie na malé kúsky
a dodávané 3 rôznes sitká pomôžu vo výbere medzi skutočne jemným džúsom, smoothie alebo osviežujúcim sorbetom.
Vylepšená pevná vnútorná štruktúra v kombinácii so silným, ale zároveň tichým motorom dostane z potravín ešte viac šťavy,
pričom samotná obsluha a zostavenie spotrebiča je veľmi jednoduché. Mysleli sme aj na bezpečnosť a preto na začiatku plniacej trubice je mechanizmus, ktorý zabráni vstupu či už dospelých alebo detských ručičiek.
Viac informácií

  • Vylepšená technológia pomalého lisovania
  • Program na tvrdé aj mäkké ovocie
  • Drip stop funkcia pre zadržanie džúsu
  • Protišmykové nožičky

Odporúčaná MOC 159,00 €


 
PHJE 5010

PHJE 5010

Odšťavovač Philco PHJE5010. Vychutnajte si ten najčerstvejší džús vďaka prístroju, ktorý vytlačí ovocie a zeleninu až do poslednej kvapky.
Viac informácií

  • 2 rýchlostné stupne
  • Extra veľký plniaci otvor pre celé plody
  • Špeciálne oceľové mikrositko
  • Nádobka na šťavu so separátorom

Odporúčaná MOC 109,00 €