Pečenie a príprava pečiva

K ideálnemu ránu jednoducho patrí vôňa čerstvo pečeného chleba a chrumkavý toast. Prístrojov, ktoré ich dokážu pripraviť je dlhý rad, ale pekáreň a hriankovač Philco si s touto úlohou poradia s nesmiernou ľahkosťou a eleganciou. Bude len na vás, kedy a aké chcete mať čerstvé pečivo, len vy rozhodnete, ako tenké alebo silné a ako presne opečené majú byť vaše toasty.


 
PHGR 9000

PHGR 9000

Inteligentný gril PHGR 9000 váš pokrm ugriluje rýchlo a výsledok bude skutočne chutný. Na výber budete mať z 9 automatických programov, pri ktorých len zadáte mieru prepečenia a gril sa potom sám postará o výsledok. Úspech je postavený na presnom meraní hrúbky grilovaného pokrmu a 3 teplotných senzoroch na grilovacích doskách. Máte ale možnosť si aj sami nastaviť po akú dobu a akú teplotu sa má pokrm pripravovať.
Gril ocenia aj početnejšie rodiny s priateľmi, nebude problém pri otvorenom grile pripraviť hostinu až pre 8 ľudí naraz. Dosky sú totiž asi o 30% väčšie, než je bežné u kontaktných grilov.
Vďaka nepriľnavému povrchu grilovacích dosiek nie je príliš namáhavé upratovanie po grilovaní. Dosky a odkvapkávaciu misku je možné umiestniť do umývačky a urobiť si to tak ešte jednoduchšie.
Plochy mimo grilovací priestor a jeho bezprostredné okolie zostávajú chladné a tým sa výrazne znižuje riziko nechceného popálenia.
Viac informácií

 • 9 automatických programov
 • XL grilovacia plocha
 • 3 senzory teploty
 • Odnímateľné dosky
 • Luxusný sklenený dizajn

Odporúčaná MOC 149,00 €


 
PHGR 7000 F

PHGR 7000 F

Naozajstné grilovanie po celý rok s grilom Philco PHGR7000F. Budete zbožňovať krásne grilované linky na mäse a zamilujete sa do jednoduchosti celej prípravy aj následného upratovania. Vďaka vykurovaciemu telesu priamo na grilovacej doske využijete maximum z vytvoreného tepla a budete skutočne grilovať a to aj poriadne fláky mäsa. Tento gril je možné používať buď v polohe kontaktného grilu alebo barbecue pri rozložení, kedy získate väčšiu grilovaciu plochu. Navyše má každá doska nezávislé ovládanie teploty a preto môžete na jednej grilovať a na druhej len jedlo prihrievať.
Na grile oceníte aj jeho vizuálnu stránku. Gril je vyrobený v nerezovom dizajne a má dominantný ovládací panel s LED digitálnym displejom. Medzi ďalšie vychytávky grilu patrí pevné nastavenie výšky hornej grilovacej dosky, vďaka čomu neroztlačíte mäkké potraviny, alebo výsuvnú odkvapkávaciu tácku, ktorá sa vysúva veľmi prakticky na boku spotrebiča.
Grilovacie dosky sú potiahnuté nepriľnavou vrstvou Xylan, ktorá zaistí ešte lepší výsledok grilovania, je jednoduchá na čistenie a grilovacie dosky je možné umiestniť vďaka tomu do umývačky. Do umývačky je tiež možné vkladať aj odkvapkávaciu misku.
Viac informácií

 • Rebrovaná a plochá grilovacia doska
 • Digitálny LED displej s časovačom
 • Ovládanie teploty každej dosky
 • Tepelne izolované držadlo grilu

Odporúčaná MOC 129,00 €


 
PHAO 1000

PHAO 1000

Teplovzdušná fritéza Philco PHAO1000 ide trochu ďalej, než klasické spotrebiče tejto kategórie. Okrem klasického fritovania horúcim vzduchom máte možnosť si napríklad ugrilovať celé šťavnaté kuriatko na otočnom ražni, usušiť sezónne ovocie, zeleninu alebo bylinky, pripraviť vynikajúce špízy, ohriať už uvarený pokrm alebo rozmraziť veci priamo z mrazničky.
Väčšinu jedál je možné pripraviť bez použitia oleja alebo len s malým množstvom vďaka cyklónovému ohrevu, ktorý rozprúdi horúci vzduch celým priestorom.
Fritéza Philco má prehľadný LED dotykový displej s 9 automatickými programami pre ešte jednoduchšie ovládanie. Samozrejme máte aj možnosť vlastného nastavenia doby a teploty podľa vašich potrieb. V priebehu varenia si tiež môžete rozsvietiť žiarovku vo vnútri a skontrolovať priebeh bez nutnosti otvárania dvierok a zbytočne tak stratiť teplo.
So širokou paletou príslušenstva pripravíte v tejto fritéze veľké množstvo rôznych jedál a hlavne zdravo.
Viac informácií

 • Kapacita 10 l
 • 9 automatických programov
 • Cyklonový ohrev
 • Dotykové ovládanie
 • Vnútorné svetlo

Odporúčaná MOC 169,00 €


 
PHAF 5000

PHAF 5000

Skvelá chuť a bez výčitiek. Taká bude príprava vašich obľúbených pochúťok s našou novou teplovzdušnou fritézou Philco PHAF5000. Vymeňte vyprážanie v oleji za horúci vzduch a pečte, ohrievajte alebo zmažte zdravšie. A vďaka vyššej účinnosti cyklónového ohrevu tiež ekonomickejšie a chrumkavejšie. Veľká nádoba na 5 litrov pojme aj celé kura. Ovládanie na dotykovom displeji je veľmi jednoduché, rovnako ako čistenie a údržba fritézy. Možnosť voľby teplôt od 80 °C do 200 °C umožní aj prípravu obľúbených belgických hranoliek alebo zeleninových chipsov. Varte svoje pokrmy rýchlejšie, ktoré budú zdravšie a chrumkavejšie.
Viac informácií

 • Cyklonový ohrev
 • 9 fritovacích programov
 • Dotykové ovládanie
 • LED displej
 • Časovač

Odporúčaná MOC 129,00 €


 
PHAF 3500

PHAF 3500

Jedlo pripravované v teplovzdušnej fritéze Philco PHAF3500 obsahuje až o 85% menej tuku ako tradične vyprážané jedlo a to bez straty delikátnej chuti a chrumkavosti. Cyklónový ohrev pripraví váš pokrm oveľa rýchlejšie ako v rúre a s minimálnym množstvom oleja. Užívateľsky prívetivý dizajn s indikátormi prevádzky a otočnými ovládačmi zaistí, že nikdy nebudete mať problém nastaviť varenie, ako chcete vy. Navyše kompaktné rozmery spotrebiča Vám umožnia ho mať neustále po ruke či už na kuchynskej linke alebo v blízkej skrinke. Výhodou je aj ľahká údržba. Vyberateľné časti teplovzdušnej fritézy je množné umývať v umývačke. Vďaka nepriľnavej vrstve nebude problém ani umyť tieto časti jednoducho teplou vodou s trochou saponátu. A čo v teplovzdušnej rúre môžete pripraviť? Takmer čokoľvek. Určite vyskúšajte hranolky, steaky, zeleninu, ryby, morské plody, kura alebo sladké dezerty.
Viac informácií

 • Cyklonový ohrev
 • Objem koša 3,5 l
 • Manuálne ovládanie
 • Časovač

Odporúčaná MOC 84,99 €


 
PHFD 7067

PHFD 7067

Zverte úlohu uchovania potravín ako ovocia, zeleniny, mäsa, byliniek a dalšieho našej sušičke PHILCO PHFD 7067.
Perfektný výsledok dosiahnete vďaka silnému motoru, ktorý rozprúdi teplý vzduch rovnomerne celým vnútorným priestorom sušičky, a vy sa nebudete musieť starať celkom o nič, okrem počiatočného nastavenia času prípravy a teploty. Vďaka horizontálnemu prúdeniu vzduchu je teplota vo všetkých úrovniach rovnaká a vy nemusíte prehadzovať jednotlivé pláty v priebehu procesu sušenia.
Sušenie patrí medzi najzdravší spôsob konzervovania potravín s 97% mierou zachovania vitamínov a minerálov.
6 nerezových plátov s veľkosťou 30x25 cm zabezpečí dostatočný priestor pro vaše sušenie Súčasťou sušičky je aj vyberateľná tácka na zostatkovú vodu a prípadný neporiadok, ktorý vznikne na dne v priebehu sušenia. Je jednoduché ju vybrať, umyť a opäť umiestniť pre dalšiu várku.
Nadčasový design a moderná antracitová farba sa bude vynímať vo všetkých interiéroch. Jednoduché dotykové ovládanie a prehľadný displej umožní každému obsluhovať tento spotrebič.
Viac informácií

 • LED displej s dotykovým ovládaním
 • 6 nerezových plátov
 • Nastaviteľná teplota
 • Vyberateľná odkvapkávacia tácka

Odporúčaná MOC 109,00 €


 
PHFD 5080

PHFD 5080

Ak ste vášnivý hubár, záhradkár alebo riešite často otázku ako uchovať potraviny na neskôr, sušička potravín PHFD5080 pre vás má riešenie. Vedeli ste, že vysušené potraviny vydržia bezpečne na zjedenie rok aj dlhšie? Ďalšou výhodou sušenia je získanie priestoru. Vysušená potravina sa zbaví vody a zmrští sa do menších rozmerov, takže je možné skladovať väčšie množstvo na menšom priestore. Sušenie tiež zvýrazňuje chute. Ako príklad môžeme vziať niektoré druhy ovocia, ako sú jablká, hrušky alebo broskyne, ktoré potom majú sladšie chuť. Mimo tohto všetko menované je sušenie veľmi zdravým spôsobom úpravy potravín, bez pridávania ďalších chemických prípravkov.
Navyše sušené potraviny nestrácajú zo svojich nutričných hodnôt, takže sú ideálnou voľbou pre desiaty na výlety, do práce alebo školy.
Sušička PHFD 5080 je vhodná do vašej kuchyne, vďaka svojim kompaktným rozmerom a zároveň komfortu 8 sít, ktoré sú vyrobené zo zdravotne nezávadného materiálu, ponúknu dostatočný priestor a sú priehľadné, takže sa môžete kochať procesom vysúšania.
Sušička tiež ponúka silný ventilátor, ktorý vytvára a cirkuluje horúci vzduch a zaisťuje rovnomernú distribúciu tepla celým priestorom. Ďalej tiež ponúka možnosť širokého spektra nastavenia teploty od 35 °C do 70 °C a tiež nastavenie času od 1 hodiny do 48 hodín.
Veľkou výhodou je variabilita použitia. Sušička je vhodná na použitie na úpravu ovocia, zeleniny, húb, byliniek, kvetov, pečiva, mäsa alebo rýb.
Viac informácií

 • 8 zdravotne nezávadných sít
 • Presné nastavenie teploty a času
 • Ochrana proti prehriatiu

Odporúčaná MOC 84,99 €


 
PHVS 3030

PHVS 3030

Zavákuováním uchováme až 4x dlhšiu dobu čerstvosť potravín, preto je vákuovačka Philco PHVS3030 skvelým spôsobom, ako uchovať sezónne potraviny a vyhnúť sa nechcenému vyhodeniu. Nadbytočné porcie, čerstvé bylinky, potraviny podliehajúce rýchlej skaze, všetko môžeme uchovať vákuovo zabalené v chladničke alebo v špajze. Odsatím vzduchu a starostlivým zvarením ochránime aj arómu napríklad pri káve. Vďaka pevne uzavretému obalu sa nič nevysype, nevyleje a nelepí. Otvorte, ukrojte kúsok a zase pohodlne a rýchlo uzavrite s našou novou vákuovačkou potravín.
Viac informácií

 • Dotykový ovládací panel
 • Šířka fólie až 30 cm
 • Kompaktní design
 • Silná vakuová pumpa
 • Velmi tichý provoz

Odporúčaná MOC 65,99 €


 
Vákuovacie vrecká

Vákuovacie vrecká

Náhradné vrecká do vákuovačky k americkej chladničke PHILCO model PX 5561 NFDX VAC
Viac informácií

 • Veľkosť 18 x 30 cm
 • 30 ks v balení
 • Antibakteriálne

Odporúčaná MOC 0,00 €


 
PHCP 2020

PHCP 2020

Pre tých, ktorým z času na čas nestačí ich varná doska v kuchyni a jedna platnička navyše by sa hodila, pretože chystáte poriadnu hostinu. Alebo potrebujete už len niečo udržať teplé pri jedálenskom stole a nechcete lietať pre to do kuchyne. Aj na to môžete využiť mono indukčný varič PHCP2020. Má perfektný výkon, je ľahké ho udržať v čistote a vyzerá jednoducho skvele.
Viac informácií

 • Indukčný ohrev
 • Dotykové ovládanie + otočný gombík
 • 9 stupňov výkonu + BOOSTER
 • Program na vodu a mlieko

Odporúčaná MOC 74,99 €


 
PHCP 1620

PHCP 1620

Indukčný varič PHCP1620 z vysoko odolnej sklokeramickej dosky. Vysoká efektivita indukčného ohrevu využije až 90% energie, čo znamená rýchlejší ohrev a úsporu nákladov. Varič má 10 úrovní ohrevu a to buď v režime 60 °C - 240 °C alebo 120 W - 2000 W. Doska variča nie je len odolná, ale zároveň sa veľmi pohodlne udržiava čistá. Vhodné na kuchynský riad s priemerom 12 - 26 cm. Časovač nastaviteľný 0 - 180 minút. Bezpečnosť prístroja je zaistená prvkami ochrany proti prehriatiu, detského zámku a protišmykovými nožičkami. Dotykové ovládanie a LED displej sú pokryté UV ochranou vrstvou pre dlhú životnosť prístroja. Varič zobrazuje hlášky pre rýchlu detekciu problému. Detekcia nevhodného riadu.
Viac informácií
Auto StopČasovačDetský zámokDotykové ovládanie
 • Indukčný ohrev
 • LED displej a dotykové ovládanie
 • 10 úrovní ohrevu
 • Ochrana proti prehriatiu

Odporúčaná MOC 59,99 €


 
PHTA 4016

PHTA 4016

Ozajstné západné raňajky by nikdy nemali byť bez dobre prepečenej hrianky. Toast môžete jesť na sladko i na slano. Skúsili ste už niekedy hrianku s arašidovým maslom? Je to vynikajúce!
Hriankovač Philco PHTA 4016 vám pomôže obohatiť vaše každodenné raňajky. Vďaka širokým otvorom nie je problém tiež opiecť normálny európsky chlieb a s funkciou centrovania je váš krajec vždy rovnomerne prepečený bez závislosti na tom ako je široký.
S podsvieteným displejom budete vždy vedieť, koľko času zostáva do ukončenia procesu.
Poteší vás tiež funkcia zohriatie, ROZMRAZOVANIE alebo PRERUŠENIE. Vysoký zdvih je pohodlný pre jednoduché a bezpečné vybratie hrianky. Tácka na omrvinky vám potom pomôže udržať sendvičovač ľahko čistý.
Viac informácií

 • Podsvietený displej
 • Odpočítavanie času
 • Regulácia stupňa opečenia
 • 2 otvory pre opekanie
 • V SR dostupné od druhej polovice januára 2020

Odporúčaná MOC 39,99 €


 
PHTA 4010

PHTA 4010

Ozajstné západné raňajky by nikdy nemali byť bez dobre prepečeného toustu. Toast môžete jesť na sladko i na slano. Skúsili ste už niekedy toast s arašidovým maslom? Vynikajúca kombinácia!
Hriankovač PHILCO PHTA 4010 vám pomôže obohatiť vaše každodenné raňajky. Vďaka širokým otvorom nie je problém tiež opiecť normálny európsky chlieb a s funkciou centrovania je váš krajec vždy rovnomerne prepečený bez závislosti na tom ako je široký. S podsvieteným displejom budete vždy vedieť, koľko času zostáva do ukončenia procesu. Poteší vás tiež funkcia zohriatia, rozmrazovania alebo prerušenia. Vysoký zdvih je pohodlný pre jednoduché a bezpečné vybratie hrianky.Tácka na omrvinky pomôže udržať sendvičovač ľahko čistý.
 
Viac informácií

 • Podsvietený displej
 • Odpočítavanie času
 • Regulácia stupňa opečenia
 • 2 otvory pre opekanie

Odporúčaná MOC 39,99 €


 
PHTA 4006

PHTA 4006

Ozajstné západné raňajky by nikdy nemali byť bez dobre prepečenej hrianky. Toast môžete jesť na sladko i na slano. Skúsili ste už niekedy hrianku s arašidovým maslom? Je to vynikajúce!
Hriankovač Philco PHTA 4006 vám pomôže obohatiť vaše každodenné raňajky. Vďaka širokým otvorom nie je problém tiež opiecť normálny európsky chlieb a s funkciou centrovania je váš krajec vždy rovnomerne prepečený bez závislosti na tom ako je široký.
S podsvieteným displejom budete vždy vedieť, koľko času zostáva do ukončenia procesu.
Poteší vás tiež funkcia zohriatie, ROZMRAZOVANIE alebo PRERUŠENIE. Vysoký zdvih je pohodlný pre jednoduché a bezpečné vybratie hrianky. Tácka na omrvinky vám potom pomôže udržať sendvičovač ľahko čistý.
Viac informácií

 • Regulácia stupňa opečenia
 • 2 otvory pre opekanie
 • Centrovanie pečiva
 • Nerezová miska na omrvinky
 • V SR dostupné od druhej polovice januára 2020

Odporúčaná MOC 34,99 €


 
PHTA 4000

PHTA 4000

Naozajstné západné raňajky by nikdy nemala byť bez dobre prepečenej hrianky. Toast môžete jesť na sladko aj na slano. Skúsili ste už niekedy toast s arašidovým maslom? Vynikajúce.
Hriankovač Philco PHTA4000 vám pomôže obohatiť vaše každodenné raňajky. Vďaka širokým otvorom nie je problém tiež opiecť normálny chlieb. S funkciou centrovania je váš krajec vždy rovnomerne prepečený bez závislosti na tom ako je široký.
Poteší vás tiež funkcia zohriatie, ROZMRAZOVANIE alebo PRERUŠENIE. Vysoký zdvih je pohodlný pre jednoduché a bezpečné vybratie hrianky. Miska na omrvinky vám potom pomôže udržať hriankovač ľahko čistý.
Viac informácií

 • Regulácia stupňa opečenia
 • 2 otvory pre opečenie
 • Centrovanie pečiva
 • Nerezová miska na omrvinky

Odporúčaná MOC 34,99 €


 
PHKS 4510

PHKS 4510

Digitálna kuchynská váha Philco PHKS4510 v čistom minimalistickom dizajne s prehľadným modro podsvieteným displejom.
Viac informácií

 • Sklenený povrch
 • LCD displej s modrým podsvietením
 • Funkcia postupného dovažovania
 • Automatické vypnutie
 • Váživosť 8 kg

Odporúčaná MOC 19,99 €


 
PHKS 4511

PHKS 4511

Digitálna kuchynská váha Philco PHKS4511 v čistom minimalistickom dizajne s prehľadným modro podsvieteným displejom.
Viac informácií

 • Sklenený povrch
 • LCD displej s modrým podsvietením
 • Funkcia postupného dovažovania
 • Automatické vypnutie
 • Váživosť 8 kg

Odporúčaná MOC 19,99 €