Príprava čaju a kávy

Komfort, dizajn, ergonómia, inteligencia, rýchlosť. Žiadne kompromisy. Také sú prístroje Philco na prípravu obľúbených životabudičov. Ich najsilnejšou stránkou je schopnosť prispôsobiť sa vašim individuálnym požiadavkám - káva i čaj môžu byť zakaždým iné, presne také, na aké máte práve náladu. Prístroje Philco sú inteligentné a flexibilné. Záleží len na vás, čo všetko od nich budete chcieť.

Pečenie a príprava pečiva

K ideálnemu ránu jednoducho patrí vôňa čerstvo pečeného chleba a chrumkavý toast. Prístrojov, ktoré ich dokážu pripraviť je dlhý rad, ale pekáreň a hriankovač Philco si s touto úlohou poradia s nesmiernou ľahkosťou a eleganciou. Bude len na vás, kedy a aké chcete mať čerstvé pečivo, len vy rozhodnete, ako tenké alebo silné a ako presne opečené majú byť vaše toasty.

Odšťavovanie

Ovocie alebo zelenina, s odšťavovačmi Philco dosiahnete zakaždým maximálnu efektivitu. Čokoľvek do nich vložíte, vydá všetku svoju šťavu bezo zvyšku vrátane všetkých zdraviu prospešných látok. Ľahko a rýchlo ich zostavíte, čistenie je otázkou okamihu, pretože väčšinu práce za vás urobí umývačka. A žiadne siahodlhé krájanie alebo lúpanie - odšťavovače a lis Philco si poradia s celými plodmi.

Mixovanie a šľahanie

Pri mixovaní a šľahaní ide vždy predovšetkým o výkon. Mixéry Philco vybavené extrémne silnými motormi a viacrýchlostnými funkciami. Práca s nimi je predovšetkým úplne komfortná a neuveriteľne efektívna. Nech máte akokoľvek vysoké nároky, nech potrebujete pyré, dokonale hladké hmoty, nadýchané krémy alebo ľadovú triešť, na Philco sa môžete spoľahnúť.

Krájanie a sekanie

Krájače a sekáčiky Philco majú neoceniteľnú výhodu - dokážu ušetriť obrovskú porciu času, práce a energie. Sú bleskurýchle. Sú ostré ako britva. Sú výborne jednoducho ovládateľné. Sú kompaktné a veľmi stabilné. Sú precízne. S nimi budete mať kedykoľvek profesionálne pripravené suroviny a pedantne nakrájané potraviny.

Žehlenie

Žehlenie je pre niekoho radosťou pre iného povinnosťou. Toto žehličky Philco nezmenia. S nimi to ale už nikdy nebude pre Vás starosť o výsledok. Ten je totiž vždy perfektný. Vďaka vysokému výkonu a moderným technológiám sa môžete vždy spoľahnúť, že si svoju bielizeň krásne a jednoducho vyžehlíte.
 

Philco legenda od roku 1892

Philco legenda od roku 1892

Spoznajte legendárnu značku Philco v jej preslávenej histórii - Od baterky (1892) po pranie a rúru (2011).

Čítať viac

Philco odporúča riad Lamart

Philco odporúča riad Lamart

Značka Lamart by Pierre Lamart reprezentuje širokú škálu moderného a cenovo dostupného kuchynského náčinia a riadu.

Čítať viac