Služby+
Služby+

Inovatívne spotrebiče

s rozšíreným servisom

Predstavujeme Služby +
ktoré získate s nákupom spotrebičov Philco

BEZPLATNÝ SERVIS +3 ROKY

Za spoľahlivosť spotrebičov Philco ručíme, a preto ponúkame zákazníkom ZDARMA navyše službu "BEZPLATNÝ SERVIS +3 ROKY", ktorá prináša registrovaným užívateľom 3 roky pozáručného servisu po uplynutí dvojročnej zákonnej záručnej lehoty, to znamená spolu 5 rokov bez starostí.

Podmienkou pre získanie tejto služby je včasná registrácia vami zakúpeného produktu. Stačí spotrebič do 14 dní od kúpy zaregistrovať tu, kde sú definované podmienky tejto služby.

Službu "BEZPLATNÝ SERVIS +3 ROKY" ponúkame iba na voľne stojace a vstavané domáce spotrebiče z produktových kategóriách PRANIE, SUŠENIE, CHLADENIE, UMÝVANIE a VARENIE vrátane voľne stojacich mikrovlnných rúr.
Bezplatný servis nie je poskytovaný a nemožno ho registrovať pre ostatné malé domáce spotrebiče.

10 ROKOV ZÁRUKA NA MOTOR

Ku všetkým spotrebičom Philco, ktoré sú vybavené inovatívnym INVERTOROVÝM motorom, ponúkame ZDARMA službu "10 rokov ZÁRUKA NA MOTOR ".
 

Výrobky vybavené invertorovým motorom nájdete v produktovej kategórii chladničiek, mrazničiek, práčok  a veľmi skoro uvedieme na trh výrobky z kategórie sušičiek bielizne a umývačiek riadu. Túto službu získavate k vami zakúpenému spotrebiču automaticky bez registrácie. Invertorový motor predstavuje technologickú špičku v konštrukcii motorov. Tento bezkefkový motor využíva elektromagnetické pole, v ktorom je menšie trenie než v motore asynchrónnom, čím dochádza k menšiemu opotrebovaniu súčiastok.
 
Zároveň majú motory tejto konštrukcie menšiu spotrebu. Invertorový motor má dlhú životnosť, nízku spotrebu, v neposlednom rade veľmi nízku hlučnosť a je na neho poskytnutá záruka 10 rokov.

Registrácia služby

„BEZPLATNÝ SERVIS +3 ROKY“

Za spoľahlivosť spotrebičov Philco ručíme, a preto ponúkame zákazníkom ZDARMA navyše službu "BEZPLATNÝ SERVIS +3 ROKY", ktorá prináša registrovaným užívateľom 3 roky pozáručného servisu po uplynutí dvojročnej zákonnej záručnej lehoty, to znamená spolu 5 rokov bez starostí.


Napíšte nám

Využite formuláre pre rýchle oznámenie Vášho problému alebo požiadavky

výrobok;info@philco.sk|diel;info@philco.sk|info@philco.sk|záruku;info@philco.sk