Produkty

Umývačky riadu

Je na čase zmeniť spôsob starostlivosti o riad.


Chcete mať perfektne čistý a suchý riad, ale tiež vám záleží na spotrebe? S umývačkami Philco novej generácie dosiahnete vynikajúce výsledky umývania aj pri úspornej prevádzke.

Výber z kategórií
Umývačky široké
Umývačky úzke
Stolné umývačky
Umývačky vstavané
Všetko
Podrobné filtrovanie
Odobrať všetky filtre
Energetická trieda

Odložený štart

Počet programov
Výsledky:
Zoradiť podľa:

Pre hygienicky čistý riad s úsporou času aj energie

Chcete mať perfektne čistý a suchý riad, ale tiež vám záleží na spotrebe? S umývačkami Philco novej generácie dosiahnete vynikajúce výsledky umývania aj pri úspornej prevádzke.

Umývačky Philco novej generácie prinesú do vašej domácnosti nielen vyšší komfort pri umývaní riadu, ale aj nižšiu spotrebu energie. Úsporná prevádzka umývačky tiež výrazne zníži negatívny vplyv na životné prostredie. S novými umývačkami budete šetriť nielen svoje ruky a riad, ale aj peňaženku a prírodu.
1Hodina vr. sušenie - myčky

1Hodina vr. sušenie

Na dlhé programy nemáte vždy čas. Pokiaľ potrebujete rýchlo umyť a usušiť bežne zašpinený riad, môžete zvoliť program 1Hodina vr. sušenie.
DirectSpray - myčky

DirectSpray

Technológia DirectSpray je určená na priame umývanie vnútrajška dojčenských fliaš alebo vysokých pohárov s cieľom vyššej hygienickej čistoty.
HS Protection - myčky

HS Protection

Okrem štandardnej ochrany proti pretečeniu, prepeneniu a AquaStop, ktoré bránia poškodeniu domácnosti vodou, je umývačka vybavená funkciou HS Protection, ktorá ju chráni pred poškodením v prípade nedostatočného množstva vody vo vnútri.
Invertor - myčky

Invertor

Invertorový motor so zárukou 10 rokov je technologickou špičkou v konštrukcii motorov, ktorá predstavuje úspornú a tichšiu prevádzku s dlhou životnosťou.
SmartWash - myčky

Smart Wash

Inteligentný automatický program SmartWash vyhodnotí úroveň zašpinenia umývaného riadu, následne nastaví optimálnu teplotu vody aj čas umývania pre kvalitné umytie riadu, ale aj úsporu času a energie.
SteamWash - myčky

Steam Wash

Program SteamWash je určený na umývanie veľmi znečisteného riadu pomocou pary na dosiahnutie maximálnej hygienickej čistoty.
TriangleWash - myčky

Triangle Wash

Tlakové umývanie TriangleWash je určené na umývanie veľmi špinavého riadu ako sú hrnce či pekáče, umiestneného v zadnej časti spodného koša.
TurboSušení - myčky

Turbo Sušení

Vďaka technológii TurboSušenia, ktorá odčerpá z priestoru umývačky paru von, bude riad po dobývaní nielen dokonale čistý, ale aj suchý.
TwinProWash - myčky

Twin Pro Wash

Program TwinProWash umožňuje umývať menej špinavý riad nižším tlakom vody v strednom koši a zároveň vyšším tlakom umývať viac zašpinený riad v spodnom koši. Zároveň bude všetko dokonale čisté a šetrne umyté.

Registrácia služby

„BEZPLATNÝ SERVIS +3 ROKY“

Myčky

Nová generácia umývačiek

Umývačky Philco novej generácie prinesú do vašej domácnosti nielen vyšší komfort pri umývaní riadu, ale aj nižšiu spotrebu energií.