Vlastnosti PHHM 6325

posunúť hore ˄
Ručný šľahač PHHN 6325 s bohatým príslušenstvom z kolekcie Urban rozšíri vašu kuchynskú výbavu o ďalšieho kvalitného pomocníka pre rôzne potreby. Okrem šľahania krémov, miešania liatych ciest a miesenia ho ľahko vďaka tlačidlu pre rýchle vybratie príslušenstva zmeníte na ponorný mixér alebo sekáčik. Rýchlosť je možné zvoliť jednu z 5 + Pulse na okamžité dosiahnutie maximálnej rýchlosti. Tento ručný mixér je naozaj pevný a s motorom so silou 500 W zastane veľa práce a dosiahne vždy perfektné výsledky.
  • Telo spotrebiča z luxusného eloxovaného hliníka
  • Unikátny dizajn
  • Veľmi výkonný motor 500 W
  • Tlačidlo pre rýchle vysunutie príslušenstva
  • Bohaté príslušenstvo: sekáčik, nástavec tyčového mixéra, pracovné nádoba, metly na šľahanie, metly na miesenie, jemná šľahacia metla

Odporúčaná MOC 94,90 €

Kde kúpiť?

   

Urban Collection - doprajte si luxus


Urban Collection predstavuje pomocníkov v jednoduchom nemeckom dizajne, kde hlavným nosným materiálom je eloxovaný hliník. Stane sa ozdobou každej modernej kuchyne.
 
Mechanické ovládanie bez zložitých displejov a ucelený kovový vzhľad s čiernymi prvkami sú návratom ku klasike. Eloxovaný hliník pre svoju odolnosť veľmi využívaný v automobilovom priemysle je tiež jednoduchý na udržiavanie čistoty.
 
Spotrebiče majú pevnú konštrukciu, ktorá ide ruka v ruke so silným výkonom a vysokou spoľahlivosťou pre perfektný výsledok.

Užite si varenie všetkými zmyslami s našimi spotrebičmi z kolekcie Urban.
 
Urban Collection - dopřejte si luxus

 

Technické parametre

posunúť hore ˄
Vlastnosti
Príkon: 500 W
Farba: čierna/strieborná
Rozmery (v x š x h): 35,3 x 16 x 16 cm
Hmotnosť: 2,1 kg
Dĺžka prívodného kábla: 125 cm
Napätie a frekvencia: 220-240 V, 50/60 Hz
Obsah balenia
Pohonná jednotka
Šľahacie metly
Hnetacie háky
Jemná šľahacia metla
Sekáčik
Nástavec tyčového mixéra
Pracovná nádoba